1 2

Znajdujesz się w: » Oferta

Kontakt 603 48-81-88
 
Szanowni Państwo,
 
Pragniemy poinformować, że zajmujemy się naprawą kompresorów wysokociśnieniowych wielostopniowych wszystkich typów dla płetwonurków, paintball-a oraz stacji CNG.
Usuwamy bieżące usterki, wykonujemy remonty kapitalne, serwisujemy zgodnie z DTR kompresora, modernizujemy oraz prowadzimy prace badawcze.
 
Bieżące usterki zwykle usuwamy z dnia na dzień. Remonty kapitalne są już czynnościami pochłaniającymi dużo czasu i w przypadku kompresora GERA jest to ok. miesiąca. Serwisujemy wszystkie typy kompresorów wytwarzające powietrze oddechowe. Przy tego typu urządzeniach, jakimi są kompresory wysokociśnieniowe jest to podstawowa czynność wpływająca na wydłużenie czasu użytkowania. Wymiana filtrów, oleju, usuwanie nieszczelności oraz czynników, które mogą działać destrukcyjnie na kompresor.
Modernizację kompresorów przeprowadzamy poprzez dodawanie nowych filtrów poprawiających stan powietrza oddechowego, przekonstruowaniu zaworów przelotowych w głowicach kompresora, podniesienie ciśnienia nominalnego sprężarki poprzez zmianę konstrukcji, usprawnienie wydajności kompresora i czystości powietrza.
 
Podstawową kwestią użytkowania takiego kompresora jest czystość powietrza oddechowego, na które wpływa szereg czynników zależnych lub i nie od człowieka. Ta część serwisu to nasze oczko w głowie.
Jesteśmy do państwa dyspozycji 24 h w dzień oraz w nocy. Jakość usług oraz uczciwość w wykonaniu to nasza dewiza zawodowa.
         Serdecznie zapraszamy do współpracy, zadowolenie Państwa jest gwarantowane. Wystawiamy rachunki oraz protokóły.
 
 
Z poważaniem Krzysztof Kaczmarek
telefon 603 48-81-88
 
Data aktualizacji strony na dzień 2019.01.15